Co nowego w Pracowni?

Aktualizacja 14 pażdziernika 2018 r.

7 pażdziernika minął rok od założenia Pracowni. Rok pełen wyzwań,pracy, nauki, inspirujących znajomości. W ciągu tych 12 miesięcy doświadczyłam mnóstwo życzliwości, miłych słów, pozytywnej energii. Zadowolenie klientek i klientów, którzy mi zaufali to dla mnie ogromna satysfakcja i radość. Cieszy mnie ogromnie także to, że mogłam spełniać Wasze marzenia o wyjątkowych kwiatowych dekoracjach. Przez wiele lat mojej zawodowej pracy w instytucji finansowej nie doświadczyłam tyle satysfakcji ze swojej pracy ile w przeciągu tego roku ,gdy prowadziłam Pracownię. Dziękuję wszystkim moim klientom i sympatykom za całe dobro, które od Was otrzymałam. Ufam, że kolejne miesiące przyniosą dalszy rozwój Chabrowego Pola,że będziecie chcieli pięknych kwiatów ode mnie oraz ,że nadal będziecie obdarzać mnie swoim zaufaniem. .

tort z chabrami i jedną świeczką

Aktualizacja 10 czerwca 2018 r.

Sezon ślubny w pełni :) W Pracowni szykujemy dekoracje ślubne kościoła, sali, pleneru, auta, bukiety ślubne i dodatki. Zajmujemy się kompleksowo dekoracją . Na zdjęciach poniżej nasze ostatnie realizacje . Na ślubie morskim w naszej gestii była całkowita dekoracja sali (oprócz białych obrusów). A więc zaczynając od pokrowców na krzesła, poprzez lampiony pod sufitem, dekoracje stołu bieżnikiem w pasy, latarnimi, kołami ratunkowymi z personaliowanym napisem, muszlami, świecznikami, dekoracje stołów z przystawkami i ciastami -lampionami, misami z piaskiem morskim , muszlami i świecą, aż po kompozycje z kwiatów w wysokich kielichach martini. Kolorystyka i rodzaj kwiatów nawiązywały do stylu marynistycznego.Więcej zdjęć w galerii.
Drugi ślub w stylu lawendowo-rustykalnym. Dekoracja pleneru, gdzie odbyła sie uroczystość zaślubin, oraz sali weselnej. Do dekoracji wykorzystano ręcznie robione wazoniki zdobione koronkami i sznurkiem , brzozowe plasty drewna, lampioniki lawendowe z koronką , brzozowe pieńki z ustawionymi na nich lampionami ze słoików ozdobione sznurkiem i gałązką ruskusa. Kwiaty w kompozycjach na stołach ściśle nawiązywały do stylu, użyto lawendy, veroniki, eustomy, róży gałązkowej. Namiot w plenerze oraz alejkę do miejsca zaślubin udekorowaliśmy takimi samymi kwiatami, ułożonymi w stojakach oraz w kompozycji przypiętej do górnego rogu namiotu.
Dekoracja na trzeci ślub obejmowała kościół, bukiet ślubny z dodatkami oraz auto i dom . Wykorzystaliśmy tawułkę i eukaliptus, a aranżacje z tych roślin były lekkie, ażurowe, delikatne . " .

dekoracja morska sali weselnej dekoracja lawendowa sali weselnej dekoracja ślubna kościoła tawułka i eukaliptus

Aktualizacja 20 maja 2018 r.

Majowe wianuszki dla dziewczynek z okazji I Komunii Świętej plotą sie w Pracowni :) " .

wianek komunijny z santini wianek komunijny z santini i róży wianek komunijny z margeretki

Aktualizacja 09 kwietnia 2018 r.

Za nami Wielkanoc, w tym roku niestety aura zamiast wiosennej była wręcz zimowa, ale radość i odrodzenie mamy w sercach, a kolorowe wielkanocne wianki i stoiki z Pracowni umilały świętowanie naszym klientom. " .

wianek wielkanocny stroik wielkanocny z zajączkiem wianek wielkanocny wianek wielkanocny stroik wielkanocny z zajączkiem wianek wielkanocny

Aktualizacja 20 lutego 2018 r.

Za nami Walentynki pełne czerwieni i miłości, przed nami czas Wielkiego Postu i przygotowań do Wielkanocy, świateczne zające i jajka już w gotowości czekają, aż ozdobią wielkanocne stroiki i wianki. No i z utęsknieniem czekamy na wiosnę :) W Pracowni trwają też przygotowania do sezonu ślubnego :) Powiększamy asortyment dekoracji, aby weselny wystrój "naszych" Nowożeńców były taki jak sobie zamarzą i zgodny z najnowszymi trendami . Są jeszcze wolne terminy na 2018 rok. Zachęcam do kontaktu i rezerwacji :) " .

bukiet z r czerwonych róż bukiet z róż walentynkowy bukiet

Aktualizacja 30 grudnia 2017 r.

Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia wspaniałego 2018 roku, który przyniesie dużo radości, spełnienie marzeń, odważne decyzje, oraz będzie rokiem pełnym miłych zdarzeń wśród bliskich i kochanych osób, rokiem pełnym sukcesów i realizacji planów i oczywiście rokiem w którym nie zabraknie wokół Was pięknych świeżych, barwnych i pachnących kwiatów :)" .

kwiaty kwiaty kwiaty

Aktualizacja 13 września 2017 r.

Przez cały wrzesień promocja na dekoracje ślubne. Jeśli zamówisz usługę we wrześniu na rok 2017 lub 2018 możesz zyskać 15%rabatu a przy zamówieniu powyżej kwoty 500 zł dostaniesz gratis jeden produkt :) Taka promocja tylko w Chabrowym Polu :) serdecznie zapraszam !! " .

Aktualizacja 05 kwietnia 2017 r.

Już w przyszłym tygodniu Wielki Tydzień :)A tymczasem w pracowni plotą się wianki i komponują stroiki, Wszystko po to, aby Wasze domy przystrojone na te piekne radosne święta emanowały ciepłem, życzliwością, miłą atmosferą... Nie wszyscy stroją swoje domy, mieszkania...słyszałam nawet opinię, że takie dekoracje są niepotrzebne, szkoda na nie pieniędzy, najważniejsze, aby było dużo jedzenia na stole.... Hmmm ...moim zdaniem owszem, pyszny poczęstunek gości jest ważny, ale czyż nie jest przyjemniej usiąść do posiłku przy pięknie nakrytym stole , ozdobionym bukietem lub kompozycją z kwiatów, czy chociażby jedną kwitnącą gałązką? Takie dekoracje wnoszą podniosły , świąteczny nastrój, czujemy się w tym dniu wyjątkowo - tak jak na Wielkanoc przystało :) Jeśli uważacie tak jak ja, to zapraszam do mojej Pracowni po wianki na drzwi, które od progu przywitają Waszych gości oraz kompozycje i stroiki na świąteczne stoły :)więcej zdjęć w galerii.Polecam serdecznie! " .

stroik wielkanocny wianek wielkanocny różowy stroik wielkanocny z jajek

Aktualizacja 12 lutego 2017 r.

Dziś walentynkowo.....Każdy dzień w roku dobry jest na wyznanie miłości kochanej osobie :) Kolor czerwony i obowiązkowe serce-atrybuty Święta Zakochanych w moich kompozycjach :) Więcej zdjęć dekoracji stołu w galerii.Polecam serdecznie! " .

czerwona kompozycja z amarylisem i świecą kompozycja z tulipanów w szklanym naczyniu z sercem storczyk z sercem

Aktualizacja 11 stycznia 2017 r.

Witam ciepło w styczniowy, mroźny i wietrzny dzień :) Mimo zimowej aury i chłodu u w moim ogrodzie kwitną kwiaty ! Piękne ciemierniki, które za nic mają sobie przejmujące zimno :-), Urodą dorównuje im bluszcz i wrzos wystający spod śniegowej pierzyny :)Bluszcz i wrzosy wykorzystuję w swoich pracach, ciemiernik nie dostał jeszcze swojej szansy, ale coś mi już chodzi po głowie :) Rośliny cieszą i zaskakują o każdej porze roku :)Szczęśliwi posiadacze ogrodów wiedzą o czym piszę :)Zobaczcie sami :) .

bluszcz ciemiernik wrzos

Aktualizacja 20 grudnia 2016 r. .

Witam wszystkich klientów i sympatyków Pracowni :) Aktualnie gorący czas świątecznych przygotowań.W Pracowni przygotowuję bożonarodzeniowe dekoracje, które podkreślą świateczny klimat w Państwa domach. Poniżej mała próbka , więcej zdjęć w galerii. .

(C) Pracownia Florystyczna Chabrowe Pole 2017